+420 737 018 311 petr@3demon.cz

Reklamní předměty

Originální reklamní předměty na míru. Trofeje, placky, psí známky a jakékoliv ocenění formou 3D reliéfů, mincí, či bust je díky 3D tisku možno realizovat originálně a na míru. Trofeje již nemusí být pouze ty klasické na mramorovém podstavci, ale můžete si nechat vyrobit jakékoliv podle vaší fantazie.

Dárkové a prezentační předměty

Už nevíte čím uspokojit náročného klienta? 3D reklamní předměty uspokojí i ty nejnáročnější! Prezentační předměty šité na míru akci nebo dokonce i personifikované předměty. To je něco co vám poskytne jen a pouze 3D tisk.

VW Alteon

Wonder Flower

Nescafe Azera

Pokud byste o nějaký dárkový či prezentační předmět měli zájem – ať už z našich vystavených produktů nebo o nějaký vlastní – neváhejte nás kontaktovat na petr@3demon.cz.

Medaile, placky a psí známky

I malé věci jako medaile, klíčenky či jen menší reklamní předměty mohou být vhodným prvkem pro vaší událost či závody.

Klíčenka Bitcoin

Klíčenka JAWA

Placka – erb

Pokud byste o nějakou medaily, placku či psí známky měli zájem – ať už z našich vystavených produktů nebo o nějakou vlastní – neváhejte nás kontaktovat na petr@3demon.cz.

Sportovní trofeje a ocenění

Orginální trofejí potěšíte mnohem více. Nechte si vyrobit trofej na zakázku z naší 3D tiskové dílny.

Pokeball trofej

Prague Dance Academy

Redbull – Get On Top

Pokud byste měli zájem o nějakou sportovní trofej či různé ocenění – ať už z našich vystavených produktů nebo o nějaké vlastní – neváhejte nás kontaktovat na petr@3demon.cz.